Čas na serveru 20:21:27

Josef Liesler
Ezopova hostina

Id: 304102

Ezopova hostina

  •  / Ezopova hostina / Josef Liesler

kombinovaná technika/akvarel/papír, rozměr ve výřezu 39 x 52 cm, značeno, datováno a popsáno ve spodní části, na zadní straně autorův přípis, paspartováno, zaskleno, novodobě rámováno

zobrazeno: 3470x

Vyvolávací cena:

36 000

Příhozy: 53