Čas na serveru 00:37:37

Josef Liesler
Hnízdo v dlani

Id: 1994

Hnízdo v dlani

  •  / Hnízdo v dlani / Josef Liesler

olej/sololit, rozměr 24,5 x 29,5 cm, signováno vpravo dole, datováno 98, oděrky na rámu, původní stav

zobrazeno: 2845x

Vyvolávací cena:
9 500

37 000