Čas na serveru 00:01:50

Josef Liesler
Jezdec

Id: 207507

Jezdec

  •  / Jezdec / Josef Liesler
  •  / Jezdec / Josef Liesler
  •  / Jezdec / Josef Liesler

kombinovaná technika/akvarel/papír, rozměr ve výřezu 29,5 x 40,5 cm, značeno a datováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno

zobrazeno: 1345x

Vyvolávací cena:

13 000