Čas na serveru 07:40:41

Josef Liesler
Když Hieronymus medituje

Id: 114601

Když Hieronymus medituje

  •  / Když Hieronymus medituje / Josef Liesler

olej/plátno, rozměr 50,5 x 40,5 cm, signováno vpravo dole, datováno, oděrky na rámu, původní stav

zobrazeno: 3947x

Vyvolávací cena:
18 000

98 040

Příhozy: 84