Čas na serveru 20:41:00

Josef Liesler
Kočka

Id: 398902

Kočka

  •  / Kočka / Josef Liesler
  •  / Kočka / Josef Liesler
  •  / Kočka / Josef Liesler

kombinovaná technika/papír, rozměr ve výřezu 33 x 31 cm, značeno a datováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno

zobrazeno: 2996x

Vyvolávací cena:

37 000

Účastníci: 18

Příhozy: 72