Čas na serveru 22:59:50

Josef Liesler
Kompozice

Id: 47406

Kompozice

  •  / Kompozice / Josef Liesler
  •  / Kompozice / Josef Liesler
  •  / Kompozice / Josef Liesler

litografie/papír, rozměr ve výřezu 58 x 42 cm, signováno vpravo dole, datováno 66, vlevodo le 36/70, vzácný ranný kus, paspartováno, volně loženo, nerámováno

zobrazeno: 10421x

Vyvolávací cena: