Čas na serveru 14:43:30

Josef Liesler
Kompozice

Id: 78803

Kompozice

  •  / Kompozice / Josef Liesler
  •  / Kompozice / Josef Liesler
  •  / Kompozice / Josef Liesler
  •  / Kompozice / Josef Liesler
  •  / Kompozice / Josef Liesler
  •  / Kompozice / Josef Liesler

litografie/ruční papír, velikost listu 50 x 63 cm, vlevo dole č. 12/12, vpravo dole pravděpodobně signováno, zaskleno, poškozený rám

zobrazeno: 736x

Vyvolávací cena:
1 800

19 500