Čas na serveru 01:58:03

Josef Liesler
Konvolut dvou kusů

Id: 2302

Konvolut dvou kusů

  •  / Konvolut dvou kusů / Josef Liesler

litografie/papír, velikost tisku 48 x 29 cm, zaskleno, novodobě rámováno, vzadu autorsky popsáno; 1) Dobrou noc, domove!, signováno vpravo dole, č. 60/130; 2) Návrat ztraceného syna, signováno vpravo dole, č. 64/130

zobrazeno: 1303x

Vyvolávací cena: