Čas na serveru 06:30:32

Josef Liesler
Konvolut pěti litografií

Id: 2178

Konvolut pěti litografií

  •  / Konvolut pěti litografií / Josef Liesler

litografie/papír, vše signováno, datováno, popsáno, volně loženo, nerámováno, původní stav; 1)Starý pařížský výklad, č. 116/40, velikost tisku 37 x 48 cm; 2) Dáma, autorský tisk, velikost tisku 54 x 37 cm; 3) Masopust na lodi, č. 80/120, velikost tisku 37 x 54 cm; 4) Vendetta, č. 73/130, velikost tisku 43 x 32 cm; 5) Strom vábení, č. 64/138, velikost tisku 43 x 54 cm

zobrazeno: 1666x

Vyvolávací cena:

15 900