Čas na serveru 15:45:25

Josef Liesler
Královna pouště a její pobočník

Id: 285707

  •  / Královna pouště a její pobočník / Josef Liesler

litografie/papír, rozměr ve výřezu 38 x 53 cm, značeno, datováno a číslováno ve spodní části, paspartováno, zaskleno

zobrazeno: 1921x

Vyvolávací cena: