Čas na serveru 23:37:51

Josef Liesler
Květina

Id: 240305

Květina

  •  / Květina / Josef Liesler
  •  / Květina / Josef Liesler
  •  / Květina / Josef Liesler

olej/plátno, rozměr 65 x 22 cm, značeno a datováno vpravo dole, zaskleno, oděrky na rámu, stav viz foto

zobrazeno: 1969x

Vyvolávací cena:

35 000

Příhozy: 51