Čas na serveru 14:54:32

Josef Liesler
Ležící akt

Id: 220002

Ležící akt

  •  / Ležící akt / Josef Liesler

malba (tempera)/papír, rozměr ve výřezu 17,5 x 47 cm, značeno a datováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu

zobrazeno: 4215x

Vyvolávací cena:
2 800

31 000

Příhozy: 54