Čas na serveru 02:03:25

Josef Liesler
Loděnka

Id: 97602

Loděnka

  •  / Loděnka / Josef Liesler
  •  / Loděnka / Josef Liesler
  •  / Loděnka / Josef Liesler

olej/sololit, rozměr 61 x 50 cm, signováno vpravo dole, datováno 76, rám ve výborném stavu

zobrazeno: 2961x

Vyvolávací cena:
18 000

57 000