Čas na serveru 07:03:13

Josef Liesler
Milenci

Id: 14801

Milenci

  •  / Milenci / Josef Liesler
  •  / Milenci / Josef Liesler
  •  / Milenci / Josef Liesler
  •  / Milenci / Josef Liesler

litografie/papír, rozměr ve výřezu 41 x 51 cm, signováno vpravo dole, datováno 84, vlevo dole č. 1/170, paspartováno, zaskleno, rámováno

zobrazeno: 1196x

Vyvolávací cena:

3 700