Čas na serveru 07:01:55

Josef Liesler
Milenci

Id: 45803

Milenci

  •  / Milenci / Josef Liesler
  •  / Milenci / Josef Liesler
  •  / Milenci / Josef Liesler

kolorovaná kresba/tuž/akvarel/papír, rozměr ve výřezu 34,5 x 21 cm, signováno uprostřed vpravo, datováno 44, paspartováno, zaskleno, rámováno, původní stav

zobrazeno: 1154x

Vyvolávací cena:

3 200