Čas na serveru 01:03:17

Josef Liesler
Na sále

Id: 265801

Na sále

  •  / Na sále / Josef Liesler
  •  / Na sále / Josef Liesler
  •  / Na sále / Josef Liesler

kombinovaná technika/papír, rozměr ve výřezu 33,5 x 42,5 cm, značeno vpravo dole s datací, paspartováno, zaskleno, lehce poškozený rám

zobrazeno: 1659x

Vyvolávací cena:

12 500