Čas na serveru 03:44:16

Josef Liesler
Nebeské kapky

Id: 363002

Nebeské kapky

  •  / Nebeské kapky / Josef Liesler

olej/sololit, rozměr 25 x 20 cm, značeno a datováno 98 vlevo dole, oděrky na rámu

zobrazeno: 1257x

Vyvolávací cena:

43 000

Příhozy: 51