Čas na serveru 15:16:04

Josef Liesler
Oči

Id: 9403

Oči

  •  / Oči / Josef Liesler
  •  / Oči / Josef Liesler
  •  / Oči / Josef Liesler
  •  / Oči / Josef Liesler

litografie/papír, rozměr tisku 26,5 x 21,5 cm, signováno vpravo dole, datováno 86, vlevo dole č. 58/100, zaskleno, rámováno

zobrazeno: 1128x

Vyvolávací cena:
500

1 800