Čas na serveru 06:31:11

Josef Liesler
Oko

Id: 32401

Oko

  •  / Oko / Josef Liesler
  •  / Oko / Josef Liesler
  •  / Oko / Josef Liesler

litografie/papír, velikost tisku 43 x 54 cm, signováno vpravo dole, datováno 90, vlevo dole 108/120, list natržen, původní stav, volně loženo, nerámováno

zobrazeno: 917x

Vyvolávací cena:
800

3 100