Čas na serveru 06:37:52

Josef Liesler
Ostrý jazyk

Id: 42001

Ostrý jazyk

  •  / Ostrý jazyk / Josef Liesler

litografie/papír, rozměr ve výřezu 55 x 44 cm, signováno vpravo dole, datováno 80, vlevo dole 15/125, paspartováno, zaskleno, rámováno, původní stav

zobrazeno: 935x

Vyvolávací cena:

3 600