Čas na serveru 14:01:21

Josef Liesler
Pocta Dalímu

Id: 35801

Pocta Dalímu

  •  / Pocta Dalímu / Josef Liesler

litografie/papír, rozměr tisku 48,5 x 65,5 cm, signováno vpravo dole, datováno 98, vlevo dole 11/100, zaskleno, rámováno, původní stav

zobrazeno: 1689x

Vyvolávací cena:

3 800