Čas na serveru 01:31:46

Josef Liesler
Pocta Dürerovi

Id: 37501

Pocta Dürerovi

  •  / Pocta Dürerovi / Josef Liesler

litografie/papír, velikost tisku 33 x 43 cm, signováno uprostřed dole, datováno 84, zaskleno, rámováno

zobrazeno: 834x

Vyvolávací cena:

1 800