Čas na serveru 15:01:18

Josef Liesler
Portrét

Id: 161909

Portrét

  •  / Portrét / Josef Liesler
  •  / Portrét / Josef Liesler
  •  / Portrét / Josef Liesler

olej/plátno, rozměr 92 x 86 cm, signováno pravo nahoře, datováno 47, poškozený rám

zobrazeno: 2111x

Vyvolávací cena:
18 000

51 000