Čas na serveru 06:44:43

Josef Liesler
Před zrcadlem

Id: 145437

Před zrcadlem

  •  / Před zrcadlem / Josef Liesler

olej/překližka, rozměr 30 x 40 cm, signováno vlevo dole, datováno, oděrky na rámu

zobrazeno: 2253x

Vyvolávací cena:
10 000

27 000