Čas na serveru 23:25:04

Josef Liesler
Rajská zahrada

Id: 280101

Rajská zahrada

  •  / Rajská zahrada / Josef Liesler

olej/plátno, rozměr 31,5 x 71,5 cm, značeno vlevo dole, datováno 45, rámováno, přiloženo vyjádření PhDr. Nadi Řehákové

zobrazeno: 4597x

Vyvolávací cena:
6 000

65 000

Příhozy: 74