Čas na serveru 19:22:24

Josef Liesler
Šachová partie

Id: 330702

Šachová partie

  •  / Šachová partie / Josef Liesler

kombinovaná technika/papír, rozměr ve výřezu 38,5 x 27 cm, značeno a datováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno

zobrazeno: 3132x

Vyvolávací cena:
2 200

8 100