Čas na serveru 08:05:01

Josef Liesler
Šachová partie

Id: 330702

Šachová partie

  •  / Šachová partie / Josef Liesler

kombinovaná technika/papír, rozměr ve výřezu 38,5 x 27 cm, značeno a datováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno

zobrazeno: 2777x

Vyvolávací cena:
2 200

8 100