Čas na serveru 10:19:56

Josef Liesler
Sarah

Id: 272602

Sarah

  •  / Sarah / Josef Liesler
  •  / Sarah / Josef Liesler
  •  / Sarah / Josef Liesler
  •  / Sarah / Josef Liesler

kombinovaná technika/papír, rozměr ve výřezu 44 x 57 cm, značeno a datováno, paspartováno, zaskleno, popsáno na zadní straně, stav viz foto

zobrazeno: 1362x

Vyvolávací cena:
3 800

16 000