Čas na serveru 11:28:12

Josef Liesler
Sarah

Id: 272602

Sarah

  •  / Sarah / Josef Liesler
  •  / Sarah / Josef Liesler
  •  / Sarah / Josef Liesler
  •  / Sarah / Josef Liesler

kombinovaná technika/papír, rozměr ve výřezu 44 x 57 cm, značeno a datováno, paspartováno, zaskleno, popsáno na zadní straně, stav viz foto

zobrazeno: 998x

Vyvolávací cena:
3 800

13 000

2020,11-1,09,19,47,00

Pro přihazování se musíte přihlásit

minimální příhoz 500 Kč

Přihazovat do limitu