Čas na serveru 00:29:37

Josef Liesler
Satyr a dvojí tvář

Id: 285709

Satyr a dvojí tvář

  •  / Satyr a dvojí tvář / Josef Liesler

litografie/papír, rozměr ve výřezu 45 x 55,5 cm, značeno, datováno a číslováno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu

zobrazeno: 982x

Vyvolávací cena: