Čas na serveru 06:30:14

Josef Liesler
Skica k francouzským hercům

Id: 1908

Skica k francouzským hercům

  •  / Skica k francouzským hercům / Josef Liesler

kresba sépií/papír, rozměr ve výřezu 32,5 x 23 cm, signováno vpravo dole, datováno 1955, paspartováno, zaskleno, rámováno, původní stav

zobrazeno: 1763x

Vyvolávací cena:

4 200