Čas na serveru 07:27:16

Josef Liesler
Soudci

Id: 70106

Soudci

  •  / Soudci / Josef Liesler
  •  / Soudci / Josef Liesler
  •  / Soudci / Josef Liesler
  •  / Soudci / Josef Liesler
  •  / Soudci / Josef Liesler

litografie/papír, rozměr ve výřezu 31 x 41,5 cm, signováno vpravo dole, datováno 45, vlevo dole č. 63/300, paspartováno, zaskleno, poškozený rám

zobrazeno: 978x

Vyvolávací cena:

1 600