Čas na serveru 01:10:08

Josef Liesler
Stařenka ze Sozopolu

Id: 121801

Stařenka ze Sozopolu

  •  / Stařenka ze Sozopolu / Josef Liesler

kombinovaná technika/karton, rozměr 50 x 70 cm, signováno vpravo dole, datováno 49, oděrky na rámu, původní stav

zobrazeno: 1264x

Vyvolávací cena:
4 800

26 000