Čas na serveru 02:14:05

Josef Liesler
Striptýz

Id: 22101

Striptýz

  •  / Striptýz / Josef Liesler
  •  / Striptýz / Josef Liesler
  •  / Striptýz / Josef Liesler

litografie/papír, rozměr ve výřezu 23,5 x 16,5 cm, signováno vpravo dole, datováno 34, vlevo dole č. 101/207, paspartováno, zaskleno, původní stav

zobrazeno: 1037x

Vyvolávací cena:
800