Čas na serveru 00:41:45

Josef Liesler
Světnice

Id: 253406

Světnice

  •  / Světnice / Josef Liesler
  •  / Světnice / Josef Liesler
  •  / Světnice / Josef Liesler
  •  / Světnice / Josef Liesler
  •  / Světnice / Josef Liesler

malba/deska, rozměr 122 x 90 cm, značeno vlevo dole s datací, rámováno, povrch malby zvlněný

zobrazeno: 3715x

Vyvolávací cena:
1 200

44 000

Příhozy: 70