Čas na serveru 12:35:21

Josef Liesler
Symbolistický motiv

Id: 207509

Symbolistický motiv

  •  / Symbolistický motiv / Josef Liesler

kombinovaná technika/tempera/papír, rozměr listu 45 x 32,5 cm, značeno a datováno vlevo dole, list na několika místech pomačkán, zaskleno, rámováno, oděrky na rámu

zobrazeno: 1375x

Vyvolávací cena:
2 800