Čas na serveru 14:40:09

Josef Liesler
Tajné bujení

Id: 285701

Tajné bujení

  •  / Tajné bujení / Josef Liesler

olej/plátno/sololit, rozměr 32,7 x 40 cm, značeno a datováno vlevo dole, oděrky na rámu, původní štítek na zadní straně

zobrazeno: 4249x

Vyvolávací cena:

49 000