Čas na serveru 07:13:37

Josef Liesler
Toreador

Id: 2376

Toreador

  •  / Toreador / Josef Liesler
  •  / Toreador / Josef Liesler
  •  / Toreador / Josef Liesler

litografie/papír, rozměr ve výřezu 19,5 x 18,5 cm, signováno vpravo dole, datováno 98, vlevo dole č. listu 143/180, paspartováno, zaskleno, původní stav

zobrazeno: 2301x

Vyvolávací cena:
1 200