Čas na serveru 15:06:14

Josef Liesler
U moře

Id: 482201

U moře

  •  / U moře / Josef Liesler
  •  / U moře / Josef Liesler
  •  / U moře / Josef Liesler

kombinovaná technika/papír, rozměr ve výřezu 29 x 41 cm,, značeno a datováno vlevo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno, oděrky na rámu

zobrazeno: 732x

Vyvolávací cena:

12 500