Čas na serveru 06:47:26

Josef Liesler
V koruně stromu

Id: 41601

V koruně stromu

  •  / V koruně stromu / Josef Liesler

litografie/papír, rozměr ve výřezu 50 x 39 cm, signováno vpravo dole, datováno 86, vlevo dole 96/130, paspartováno, zaskleno, rámováno

zobrazeno: 1988x

Vyvolávací cena: