Čas na serveru 07:32:58

Josef Liesler
Vánoce

Id: 145413

Vánoce

  •  / Vánoce / Josef Liesler
  •  / Vánoce / Josef Liesler
  •  / Vánoce / Josef Liesler

kombinovaná technika/papír, rozměr ve výřezu 23,5 x 17 cm, signováno a datováno uprostřed dole, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu

zobrazeno: 514x

Vyvolávací cena:
2 300

3 200