Čas na serveru 07:00:46

Josef Liesler
Venkovan z okolí Sozopolu

Id: 1827

Venkovan z okolí Sozopolu

  •  / Venkovan z okolí Sozopolu / Josef Liesler

tempera/karton, rozměr 50 x 64,5 cm, signováno vpravo dole, datováno 48, obraz volný v rámu, otluky na rámu, původní stav

zobrazeno: 1415x

Vyvolávací cena: