Čas na serveru 08:35:08

Josef Liesler
Zátiší s ovocem a vázou

Id: 498401

Zátiší s ovocem a vázou

  •  / Zátiší s ovocem a vázou / Josef Liesler

tempera/papír, rozměr 60 x 50 cm, značeno a datováno vpravo dole, zaskleno, rámováno, na zadní straně původní štítek čfvu s popisem díla

zobrazeno: 8322x

Vyvolávací cena:

25 000