Čas na serveru 07:35:33

Josef Lisek
Nad dopisem

Id: 95313

Nad dopisem

  •  / Nad dopisem / Josef Lisek
  •  / Nad dopisem / Josef Lisek
  •  / Nad dopisem / Josef Lisek
  •  / Nad dopisem / Josef Lisek

reliéf z hmoty na dřevěné podložce, celkový rozměr 53,5 x 40,5 cm, signováno a datováno na reliéfu, původní stav

zobrazeno: 1191x

Vyvolávací cena:

1 100