Čas na serveru 02:37:22

Josef Loukota
Baletka

Id: 217903

Baletka

  •  / Baletka / Josef Loukota
  •  / Baletka / Josef Loukota
  •  / Baletka / Josef Loukota
  •  / Baletka / Josef Loukota

olej/plátno, rozměr 70 x 55 cm, značeno vpravo dole, zaskleno, oděrky na rámu

zobrazeno: 5168x

Vyvolávací cena:
9 000

120 005

Účastníci: 18

Příhozy: 78