Čas na serveru 11:16:20

Josef Loukota
Baletka před zrcadlem

Id: 122915

Baletka před zrcadlem

  •  / Baletka před zrcadlem / Josef Loukota

olej/plátno, rozměr 70 x 80 cm, signováno vlevo dole, oděrky na rámu, obraz ve velmi dobrém stavu

zobrazeno: 2772x

Vyvolávací cena:
6 000

81 000

Příhozy: 60