Čas na serveru 10:21:50

Josef Loukota
Čtenářka

Id: 724

Čtenářka

  •  / Čtenářka / Josef Loukota
  •  / Čtenářka / Josef Loukota
  •  / Čtenářka / Josef Loukota

olej/plátno, rozměr plátna 81 x 69 cm, signováno vpravo dole, oděrky na rámu, zaskleno, původní stav

zobrazeno: 5648x

Vyvolávací cena:

70 000

Příhozy: 70