Čas na serveru 15:50:26

Josef Loukota
Dáma s pánem

Id: 215301

Dáma s pánem

  •  / Dáma s pánem / Josef Loukota

kombinovaná technika/akvarel/papír, rozměr listu 23,4 x 14,8 cm, značeno vpravo dole, zaskleno, poškozený rám

zobrazeno: 948x

Vyvolávací cena: