Čas na serveru 10:41:47

Josef Loukota
Děvčátko

Id: 310401

Děvčátko

  •  / Děvčátko / Josef Loukota
  •  / Děvčátko / Josef Loukota
  •  / Děvčátko / Josef Loukota

olej/plátno, rozměr 45 x 35,5 cm, značeno vpravo dole, oděrky na rámu, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem

zobrazeno: 862x

Vyvolávací cena:

4 300