Čas na serveru 17:48:00

Josef Loukota
Dívčí akt

Id: 231302

Dívčí akt

  •  / Dívčí akt / Josef Loukota
  •  / Dívčí akt / Josef Loukota
  •  / Dívčí akt / Josef Loukota

kombinovaná technika/akvarel/papír, rozměr ve výřezu 30,5 x 20 cm, značeno uprostřed dole, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu

zobrazeno: 6788x

Vyvolávací cena:

6 000