Čas na serveru 06:32:41

Josef Loukota
Dívčí akt

Id: 358805

Dívčí akt

  •  / Dívčí akt / Josef Loukota
  •  / Dívčí akt / Josef Loukota
  •  / Dívčí akt / Josef Loukota

olej/plátno, rozměr 71,5 x 50,5 cm, značeno vlevo dole, v minulosti drobně restaurováno, novodobě rámováno

zobrazeno: 3385x

Vyvolávací cena:

92 000