Čas na serveru 06:58:08

Josef Loukota
Dívčí akt

Id: 358805

Dívčí akt

  •  / Dívčí akt / Josef Loukota
  •  / Dívčí akt / Josef Loukota
  •  / Dívčí akt / Josef Loukota

olej/plátno, rozměr 71,5 x 50,5 cm, značeno vlevo dole, v minulosti drobně restaurováno, novodobě rámováno

zobrazeno: 2841x

Vyvolávací cena:

89 000

2022,05-1,17,20,39,00

Pro přihazování se musíte přihlásit

minimální příhoz 1 000 Kč

Přihazovat do limitu