Čas na serveru 06:22:27

Josef Loukota
Dívka s květinou

Id: 231301

Dívka s květinou

  •  / Dívka s květinou / Josef Loukota

kombinovaná technika/akvarel/papír, rozměr ve výřezu 20,5 x 14,5 cm, značeno a datováno uprostřed dole, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu

zobrazeno: 1760x

Vyvolávací cena:

12 000

Příhozy: 50